The logo of the website. Click here to go to the startpage of the website.
 ОШ "Вук Караџић" Врање
 Nalazite se na: Početak -> Prva strana |

Д О Б Р О  Д О Ш Л И  !

Три су најзначајнија суперлатива основне школе "Вук Караџић" у Врању:
 1) најстарија - најстаријa школа у Врању. Иако је почела са радом још пре ослобођења Врања од Турака (1878. године), три године су важне за историју школе: 1910. година - када је почела са радом нова зграда школе на месту данашње школе; 1952. година - када школа почиње рад под садашњим именом; 1980. годинa - када је изграђена данашња зграда школе;
 2) највећа у региону - у самој школи (без икаквих издвојених јединица) наставу похађа преко 1200 ученика, а наставу обавља преко 70 наставника;
 3) најприсутнија - готово да не постоји друштевна активност у Граду у коме наша школа не учествује. На многима од њих и као једини учесник од свих школа. На оним активностима које су такмичарског карактера, освајамо значајна места, али и кад не побеђујемо, срећни смо што учествујемо и дружимо се.

О Б А В Е Ш Т Е Њ А :

***************

Постављен је нови распоред часова 23.9.2018.

*****************

Постављено је ново дежурство наставника од петог до осмог разреда 23.9.2018. Избор из менија лево, или клик овде за преузимање.

***************

Постављен је списак уџбеника за први и пети разред (у менију лево "Уџбеници")

Линк за пријаву курса енглеског језика ИТ академије - овде

****************

Часопис "Вуков свет" можете преузети у делу Предмети и секције - Новинарска секција, или овде, или читати прелиставањем директно на сајту Школе -> Vukov svet .

********************

poslednja izmena: 23-09-2018